hit
counter

انتخاب محل سایدبار

این سایدبار را با ابزارک های کاربردی پر کنی تا براحتی در دسترستان باشند
Email@YourSite.Com
+989121234567
 

ووچر پرفکتمانی چیست؟

 > دسته‌بندی نشده  > آموزش های تخصصی  > ووچر پرفکتمانی چیست؟
پرفکتمانی چیست؟

ووچر پرفکتمانی چیست؟

پرفکتمانی روش‌های متعددی برای انجام تراکنش‌های مالی خود در نظر گرفته است. یکی از این روش‌ها ووچر پرفکتمانی است. در واقع ووچر ابزاری برای انتقال مبلغی مشخص، در این سیستم مالی آنلاین است.

 

 

ووچر پرفکتمانی شامل ۳ بخش است:

 

۱-کد ۱۶ رقمی شماره ووچر یا e-voucher #

۲-کد ۱۰ رقمی فعال سازی یا activation code

۳-مبلغ ووچر

۴-تاریخ صدور ووچر

 

همچنین پرفکتمانی مبالغ مختلفی برای ووچرهای خود در نظر گرفته است و کاربران برای انتخاب مقدار نظر، آزادی عمل دارند. از طرفی، استفاده از ووچر پرفکتمانی پروسه طولانی خدمات مالی آنلاین را بسیار کوتاه‌تر کرده و کاربران به راحتی می‌توانند با استفاده از این ابزار تراکنش‌های مالی خود را انجام دهند.

 

 

نحوه خرید و یا تهیه ووچر پرفکتمانی

 

برای تهیه ووچر perfectmoney می‌توان از سه روش مختلف استفاده کرد، که در ادامه به توضیح اجمالی برای هر مورد خواهیم پرداخت.

 

 

۱ – استفاده از صرافی های آنلاین

 

همان طور که بیان شد پرفکتمانی روش‌های متعددی را برای تهیه ووچر در نظر گرفته است. یکی از این روش‌ها استفاده از صرافی‌های آنلاین نظیر توس پی است. برای تهیه ووچر پرفکتمانی از توس پی، ما ساده ترین و امن‌ترین مسیر ممکن را برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته‌ایم.

۲ – صدور ووچر از طریق اکانت پرفکتمانی

 

بدیهی است، برای تهیه ووچر از این طریق لازم است حساب کاربری در سایت پرفکتمانی داشته باشید. در صورتی که حساب کاربری شما اعتبار لازم را داشته باشد، قادر خواهید بودبرای تولید ووچر از طریق حساب خود اقدام کنید. برای آموزش گام به گام، تولید ووچر از طریق حساب پرفکتمانی کلیک کنید.

 

 

۳ – استفاده از اکسچنجرهای بین اللملی

 

استفاده از اکسچنجرهای بین اللملی و یا نمایندگی های پرفکت مانی در سراسر جهان، روش متدوالی برای تهیه و تولید ووچر برای ایرانیان به شمار نمی‌رود. اما بهر حال شما کاربران عزیز می‌توانید در صورت امکان از این طریق نیز نسبت به تهیه ووچر اقدام کنید.