hit
counter

انتخاب محل سایدبار

این سایدبار را با ابزارک های کاربردی پر کنی تا براحتی در دسترستان باشند
Email@YourSite.Com
+989121234567
 

پرفکت مانی چیست؟

 > دسته‌بندی نشده  > آموزش های تخصصی  > پرفکت مانی چیست؟
پرفکتمانی چیست؟

به بیان ساده، پرفکت مانی یک سیستم سیستم مالی آنلاین است که در سال ۲۰۰۸ افتتاح شده است. در واقع پرفکت مانی این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است که، بتوانند به راحتی، در فضایی امن و با سرعت بالا تراکنش‌های مالی خود را در سطح بین المللی انجام دهند.

استفاده از این سیستم مالی بدون محدودیت است، به طوریکه هر کس می‌تواند به راحتی از خدمات متنوع  آن بهر‌مند شود.

از نکات قابل توجه و بسیار خوب این شرکت، عدم تحریم کاربران ایرانی است. در واقع پرفکتمانی محدودتی برای کاربران ایرانی خود نگذاشته که هیج، سایت این شرکت زبان فارسی را نیز پشتیبانی می‌کند.

یکی از دلایل محبوبیت پرفکت مانی در نزد کاربران ایرانی را، شاید بتوان همین اقدام این شرکت دانست. با توجه به تحریم‌های شدید مالی که ایرانی‌ها درگیر آن هستند، این سرویس مالی، زمینه انتقال وجه و پرداخت‌های متنوع در سطح وب را، برای ما میسر کرده است.

 

 

امنیت پرفکت مانی

 

امنیت Perfect Money چقدر است؟

 

به طور کلی پرفکت مانی سه روش متنوع برای محافظت از حساب‌های کاربران خود در نظر گرفته است. این سه روش شامل:

  1. استفاده از IP کابر
  2. احراز هویت از طریق پیامک
  3. استفاده از کارت کد

در ادامه به بررسی هر کدام از موارد فوق خواهیم پرداخت.

 

 

استفاده از IP کابر

پرفکتمانی برای ذخیره IP کاربران خود سیستمی خاصی را در نظر گرفته است. در واقع آی پی کاربر، با ثبت نام در سامانه این سیستم، به صورت خودکار ذخیره می‌شود. بدیهی است که کاربر برای ورود به حساب خود در دفعات بعدی، باید با همان IP وارد شود.

البته اگر در شرایط خاص، کاربر به IP ذخیره شده در سیستم در هنگام ثبت نام دسترسی نداشته باشد و یا آی پی شما تغییر کند، از یک کد مشخص که مختص همان حساب کاربری است و به آدرس ایمیل ارسال می‌شود، باید استفاده کند.

 

 

احراز هویت از طریق پیامک

در واقع این شیوه به صورت یک رمز یک‌بار مصرف عمل می‌کند. کاربر برای استفاده از این راه باید ابتدا این قابلیت را از طریق حساب کاربری خود فعال کرده باشد و لازم به ذکر است استفاده از این سرویس شامل هزینه است و برای هر پیامک ارسالی مبلغ ۰٫۱$ از موجودی شما کسر خواهد شد.

در این صورت هر بار که کاربر قصد ورود به حساب شخصی خود را داشته باشد، بعد از وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور، یک کد از طریق پیامک برای وی ارسال می‌شود که حکم یک کد یک بار مصرف را دارد و باید برای login آن را وارد کنید.

 

 

استفاده از کد کارت

این روش را می‌توان یکی از موثرترین و البته ایمن‌ترین شیوه‌ها، برای انجام تراکنش‌های مالی دانست. به این صورت که موسسات مالی بزرگ و مشهور دنیا نیز از این طریق امنیت حساب‌های مالی مشتریان خود را  تامین می‌کنند.

در این روش، یک سری کد پیش فرض به آدرس ایمیل شما ارسال می‌شود و بهتر است از کدهای فوق پرینت گرفته و برای حفظ امنیت ایمیل فوق را  پاک کنید، در آینده و در هر زمان که بخواهید مبلغی را ارسال کنید سیستم از شما یکی از کدهای فوق را خواهد خواست و در صورتیکه اکانت شما هک شده باشد و شخص دیگری به اکانت شما دسترسی غیر مجاز پیدا کرده باشد مسلما نمی‌تواند کد فوق را وارد کند و موجودی شما محفوظ می‌ماند.