hit
counter

انتخاب محل سایدبار

این سایدبار را با ابزارک های کاربردی پر کنی تا براحتی در دسترستان باشند
Email@YourSite.Com
+989121234567
 

خرید و فروش وب مانی

 > خرید و فروش وب مانی
خرید وب مانی

وب مانی ، خرید و فروش دلار وبمانی

۱ – مهم: وب سایت توس پی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و نیز قوانین بین الملل است، هرگونه ثبت سفارش و استفاده از خدمات وب سایت به منزله قبول و رعایت کامل قوانین کشور و قوانین بین الملل می باشد و تخظی از قانون اکیدا ممنوع است، پس از انجام سفارش مسئولیت کامل حفاظت و نحوه استفاده از ارز مجازی صرفا بر عهده شخص کاربر است و وب سایت توس پی هیچگونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان احتمالی نخواهد داشت.

 
۲ – بدون احراز هویت، امکان ارائه خدمات به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت.
 

۳ –مبلغ ریالی باید از عابربانک و یا حساب بانکی به نام خود شخص واریز شود، شماره کارت مبداء بررسی خواهد شد و در صورت واریز از حساب سایرین (حتی پدر و مادر) سفارش به هیچ عنوان انجام نمیشود.

 
 

نرخ خرید از کاربر
نرخ فروش به کاربر
زمان انجام سفارشات
۱۳,۴۵۰ تومان
۱۳,۹۴۰ تومان
۱۵ الی ۳۰ دقیقه

 
* نرخ روز دلار وب مانی، به روزرسانی در تاریخ امروز دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸، ساعت ۲۱:۵۴
* خرید، فروش و شارژ کیف پول وبمانی در سریع ترین زمان، در کلیه مبالغ مابین ۱$ الی ۱۰،۰۰۰$، و با بهترین نرخ ممکن انجام میگردد.
* پیرو تاکید پلیس محترم فتا، احراز هویت (من جمله تایید شماره تلفن ثابت) برای انجام معاملات الزامی است. بدون احراز هویت ارائه خدمات میسر نیست.

 

فرم خرید و فروش دلار وب مانی:

 

*جهت تایید تلفن ثابت، کارشناسان توس پی با شماره وارد شده تماس خواهند گرفت.

*جهت تایید تلفن همراه، کارشناسان توس پی با شماره وارد شده تماس خواهند گرفت.

با Z شروع می شود.


 

وب مانی چیست و نحوه کار با آن چگونه است؟

 

وبمانی مشابه پی پال یک کیف پول الکترونیک است که به راحتی و سهولت امکان جابه جا کردن پول بین حساب ها را فراهم میکند، شرکت webmoney متعلق به کشور روسیه است و با توجه به تعداد بالای کاربران آن در سطح جهان گزینه بسیار خوبی برای ایرانیان است، چراکه برخلاف پی پال کشور ایران تحت تحریم این شرکت نیست و هر ایرانی به راحتی می تواند اقدام به افتتاح اکانت وب مانی با مشخصات خود نموده و از اکانت خود استفاده کنند. وبمانی هم اکنون بیش از ۳۰ میلیون کاربر در سراسر جهان داشته و مورد پذیرش وب سایت های معتبری نطیر aliexpress ، resello و صدها وب سایت دیگر است.

 
 

انواع اکانت وب مانی

 

اکانت های وب مانی بسته به نحوه احراز هویت دارای محدودیت هایی است که در ذیل به شرح آن می پردازیم، به طور کل اکانت های متداول وب مانی به ۳ دسته تقسیم میگردند، سطح الیاس، سطح فرمال و سطح پرسنال پاسپورت:

 

۱ – سطح الیاس: زمانیکه حساب webmoney خود را تازه افتتاح میکنید حساب شما الیاس است، در این سطح حداکثر میزان واریز و یا برداشت روزانه، هفتگی و ماهیانه شما به ترتیب ۱۰۰$، ۳۰۰$ و ۵۰۰$ است.

 

۲ – سطح فرمال: اگر محدودیت های اکانت الیاس برای شما کافی نیست و نیاز به انجام تراکنش های بیشتری دارید، باید با ارسال اطاعات و مدارک سطح خود را به فرمال تغییر دهید، در این سطح حداکثر میزان واریز و یا برداشت روزانه، هفتگی و ماهانه به ترتیب ۶۰۰$، ۱۵۰۰$ و ۳۰۰۰$ است.

 

برای ارتقاء به سطح فرمال کافی است اطلاعات خود را به صورت دقیق وارد نموده و سپس اسکن واضح از پاسپورت خود را در سایت وب مانی آپلود کنید.

 

۳ – پرسنال پاسپورت: اگر سقف تراکنش سطح فرمال نیز برای شما کافی نیست باید با مراجعه به دفاتر اسناد رسمی و یا سفارت روسیه در تهران سطح اکانت خود را به پرسنال پاسپورت افزایش دهید، در این سطح حداکثر میزان تراکنش روزانه، هفتگی و ماهیانه به ترتیب ۱۲۰،۰۰۰$ ، ۳۰۰،۰۰۰$ و ۳۰۰،۰۰۰$ است.

 
 

برای افتتاح حساب وبمانی چکار باید انجام بدهم؟

برای افتتاح حساب وب مانی خودتان و با کمی آشنایی با زبان انگلیسی و احیانا روسی میتوانید شخصا اقدام کنید، اما در صورتیکه برایتان پیچیده است میتوانید افتتاخ اکانت وب مانی را با هزینه ای اندک به ما بسپارید، لطفا به بخش افتتاح حساب وبمانی مراجعه کنید.

ساعات کاری توس پی چگونه است؟

ساعات کاری توس پی ۷ روز هفته، ۸ صبح الی ۱۲ شب می باشد و طی ساعات فوق همواره رسیدگی به سفارشات و درخواست ها انجام میگردد.

مبلغ ریالی را واریز کرده ام، اکانت من کی شارژ میشود؟

شارژ اکانت وب مانی ظرف کمتر از ۱۵ الی ۳۰ دقیقه پس از واریز هزینه ریالی انجام خواهد شد.

احراز هویت برای چیست؟

پیرو دستور پلیس محترم فتا و برای جلوگیری از استفاده از کارت های بانکی دزدی و هک شده، احراز هویت انجام میگردد.

SMS ورود به اکانت برای من ارسال نمیشود، چکار باید کرد؟

در صورتیکه اس ام اس وب مانی را دریافت نمیکنید، یکبار گوشی موبایل خود را به طور کامل خاموش و سپس روشن کنید،در صورتیکه باز هم اس ام اس وب مانی را دریافت نکردید چند ساعت بعد مجددا تلاش کنید، نگران نباشید، عدم دریافت پیامک وبمانی امری طبیعی است و معمولا پس از چند ساعت برطرف میشود.

همچنین در صورتیکه استفاده زیادی از وب مانی دارید، توصیه میکنیم از اپلیکیشن enum را به جای دریافت SMS استفاده کنید.

اکانت وبمانی من وریفای نشده است، میتوانم آن را شارژ کنم؟

بله، در صورتیکه اکانت شما وریفای نشده است میتوانید حداکثر تا ۱۰۰$ در روز اکانت تان را شارژ کنید، جهت ارتقاء اکانت وبمانی خود و برداشتن محدودیت میتوانید از خدمات ارتقاء حساب وب مانی توس پی استفاده کنید.

برای شارژ وب مانی چه اطلاعاتی نیاز است؟

برای شارژ حساب وب مانی صرفا ارائه شماره کیف پول وب مانی که با حرف Z آغاز میشود لازم است.