hit
counter

انتخاب محل سایدبار

این سایدبار را با ابزارک های کاربردی پر کنی تا براحتی در دسترستان باشند
Email@YourSite.Com
+989121234567
 

خرید و فروش وب مانی

 > خرید و فروش وب مانی
خرید وب مانی

وب مانی ، خرید و فروش دلار وب مانی 

وب مانی چیست و نحوه کار با آن چگونه است؟ 

 

وبمانی مشابه پی پال یک کیف پول الکترونیک است که به راحتی و سهولت امکان جابه جا کردن پول بین حساب ها را فراهم میکند، شرکت webmoney متعلق به کشور روسیه است و با توجه به تعداد بالای کاربران آن در سطح جهان گزینه بسیار خوبی برای ایرانیان است، چراکه برخلاف پی پال کشور ایران تحت تحریم این شرکت نیست و هر ایرانی به راحتی می تواند اقدام به افتتاح اکانت وب مانی با مشخصات خود نموده و از اکانت خود استفاده کنند. وبمانی هم اکنون بیش از 30 میلیون کاربر در سراسر جهان داشته و مورد پذیرش وب سایت های معتبری نطیر aliexpress ، resello و صدها وب سایت دیگر است.

 
 

نرخ خرید از کاربر
نرخ فروش به کاربر
زمان انجام سفارشات
10،920تومان
11،790تومان
15 الی 30 دقیقه

 
* نرخ روز دلار وب مانی، آپدیت در تاریخ دوشنبه 19 آذر 1397 ، ساعت 16:45
* خرید و فروش در کلیه مبالغ مابین 1$ الی 10،000$ انجام میگردد.
* پیرو تاکید پلیس محترم فتا، اهراز هویت (من جمله تایید شماره تلفن ثابت) برای انجام معاملات الزامی است.
 
 

فرم خرید و فروش دلار وب مانی: 

 

با Z شروع می شود.


 

انواع اکانت های وب مانی

 

اکانت های وب مانی بسته به نحوه اهراز هویت دارای محدودیت هایی در تراکنش ها است که در ذیل به شرح آن می پردازیم، به طور کل اکانت های وب مانی به 3 دسته تقسیم میگردند، سطح الیاس، سطح فرمال و سطح پاسپورت

 

1 – سطح الیاس: زمانیکه حساب webmoney خود را تازه افتتاح میکنید حساب شما الیاس است، در این سطح حداکثر میزان تراکنش روزانه، هفتگی و ماهیانه شما به ترتیب 100$، 300$ و 500$ است.

 

2 – سطح فرمال: اگر محدودیت های اکانت الیاس برای شما کافی نیست و نیاز به انجام تراکنش های بیشتری دارید، باید با ارسال اطاعات و مدارک سطح خود را به فرمال تغییر دهید، در این سطح حداکثر میزان تراکنش روزانه، هفتگی و ماهانه به ترتیب 600$، 1500$ و 3000$ است.

برای ارتقاء به سطح فرمال کافی است اطلاعات خود را به صورت دقیق وارد نموده و سپس اسکن واضح از پاسپورت خود را در سایت وب مانی آپلود کنید.

 

3 – پرسنال پاسپورت: اگر سقف تراکنش سطح فرمال نیز برای شما کافی نیست باید با مراجعه به دفاتر اسناد رسمی و یا سفارت روسیه در تهران سطح اکانت خود را به پرسنال پاسپورت افزایش دهید، در این سطح حداکثر میزان تراکنش روزانه، هفتگی و ماهیانه به ترتیب 120،000$ ، 300،000$ و 300،000$ است.