hit
counter

انتخاب محل سایدبار

این سایدبار را با ابزارک های کاربردی پر کنی تا براحتی در دسترستان باشند
Email@YourSite.Com
+989121234567
 

مسترکارت مسافرتی امارات، قابل شارژ

 > مسترکارت مسافرتی امارات، قابل شارژ
مستر کارت قابل شارژ

مسترکارت مسافرتی امارات ، قابل شارژ !

مستر کارت های مسافرتی امارات، قابل شارژ: مسترکارت های فیزیکی و قابل شارژ امارات ایده آل برای افرادی است که مداوما بنا به دلایل مختلف من جمله سفرهای مداوم نیاز به شارژ کارت ارزی خود دارند، این کارت ها در دو نوع با نام و بی نام صادر میگرد، در نوع با نام First name و last name شما بر روی کارت درج خواهد شد، مدت زمان صدور و تحویل کارت های بی نام حدودا ۱۰ روز کاری و کارت های با نام یک ماه می باشد، حداقل موجودی اولیه کارت ها ۱۰۰$ بوده و تنها مدرک مورد نیاز جهت صدور مسترکارتهای قابل شارژ فوق تصویر واضح پاسپورت متقاضی است، شایان ذکر است که مدت زمان اعتبار کارت های بانام ۳۰ ماه و مسترکارت های بی نام دو سال از زمان صدور است.

 

* صدور فوری مسترکارت مجازی انگلستان، جهت خرید اینجا را کلیک کنید *

 
* مسترکارت قابل شارژ بی نام

هزینه صدور (با ۱۰۰$)
مدت زمان صدور
سفارش
۱۰ روز کاری
خرید مسترکارت مجازی امارات، صدور فوری

* مسترکارت قابل شارژ با نام

هزینه صدور (با ۱۰۰$)
مدت زمان صدور
سفارش
۳۰ روز کاری
خرید مسترکارت مجازی امارات، صدور فوری


     

  کارت ها از نوع Debit prepaid mastercard است.

  مسترکارت های فوق قابل شارژ مجدد است و شارژ کارت ها به صورت فوری انجام میگردد.

  مسترکارت های مسافرتی قابل استفاده در دستگاه های POS و ATM می باشد.

  کارت به نام First name و Last name خریدار (شما) و بر روی آدرس دفتر ما در دبی صادر و رجیستر میگردد.

  مسترکارت دارای اینترنت بانک رایگان است و در هر لحظه می توانید موجودی و صورت حساب کارت خود را بررسی کنید.

  در برخی از پرداخت های به اصلاح آفلاین در همان لحظه ثبت سفارش مبلغ از کارت شما برداشت نمیشود و بعدا و به صورت آفلاین فروشنده از کارت شما برداشت میکند، این نوع پرداخت ها و یا اصطلاحا پرداخت های ارزی آفلاین توسط کارت های فوق قابل انجام است. 

  این کارت ها هیچگونه کارمزدی در پرداخت های آنلاین و یا کارمزد ماهیانه ندارند، تنها در پرداخت های ناموفق به هر دلیل، به طور مثال اشتباه وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری، مبلغ ۰٫۵$ یا ۵۰ سنت بابت تراکنش ناموفق از کارت شما توسط بانک و به صورت خودکار برداشت میگردد. شایان ذکر است کارمزد تمدید سالیانه کارت ۱۲$ می باشد.

  امکان پرداخت با کارت های فوق به تمام واحدهای ارزی من جمله یورو، پوند انگلستان، دلار کانادا، دلار استرالیا و یا سایر ارزها میسر است و مبلغ بر اساس نرخ جهانی تبدیل ارزها به دلار تبدیل گشته و با احتساب کارمزد چنج بانک (حداکثر ۴%) توسط بانک به صورت خودکار از کارت شما برداشت خواهد شد.

  مسترکارت های فوق امکان ریفاند Refund را به صورت کامل داراست. به این معنا که چنانجه به هر دلیل پرداخت شما کنسل شود و سایت فروشنده بخواهد مبلغ را به کارت شما برگشت دهد به راحتی اینکار میسر خواهد بود، فقط دقت داشته باشید که برگشت مبلغ زمان بر بوده و از ۲۴ ساعت الی دو هفته زمان خواهد برد، در هنگام ریفاند کارت شما نباید منقضی شده باشد.

  امکان استفاده از کارت های فوق را رعایت نکات مهم بر روی Paypal میسر است