hit
counter

انتخاب محل سایدبار

این سایدبار را با ابزارک های کاربردی پر کنی تا براحتی در دسترستان باشند
Email@YourSite.Com
+989121234567
 

فعال­سازی Code Card در پرفکت مانی

 > دسته‌بندی نشده  > آموزش های تخصصی  > فعال­سازی Code Card در پرفکت مانی
perfectmoney code card

فعال­سازی Code Card در پرفکت مانی

تراکنش‌­ها در حساب پرفکتمانی مانند قابل برگشت نیستند و در صورت هک شدن اکانت تان تقریبا پیگیری و یا شکایت غیرممکن است، بنابراین نیازمند راهکاری برای افزایش امنیت اکانت پرفکت مانی و در نتیجه جلوگیری از هک شدن آن هستیم. به منظور ارتقا امنیت و جلوگیری از هک شدن حساب کاربران، سایت perfect money سه روش Identity check، حفظ امنیت با ارسال پیامک و استفاده از code card پرفکت مانی را برای استفاده از perfectmoney در اختیار کاربران خود قرار داده است و هر کاربر میتواند یکی از روش های فوق را اتنخاب کند، از بهترین روش ها که در ادامه نیز توضیح خواهیم داد، استفاده از کد کارت برای ارسال مبالغ است، این روش علاوه بر اینکه ساده است، هیچگونه هزینه ای نیز برای شما نخواهد داشت.

 

طبق مسیر ذیل می­‌توان گزینه code card را فعال نمود:

 

setting>security>change security settings

 

نحوه فعال سازی کد کارت پرفکتمانی

 

با Enable کردن این گزینه یک تصویر شامل ۳۰ کد به شما نمایش داده میشود و همزمان نیز به آدرس ایمیل شما ارسال گردد. توصیه میکنیم تصویر فوق را ذخیره کنید و یا پرینت گرفته و در جایی مطمئن نگاه دارید و برای رعایت نکات ایمنی ایمیل مفوق را پاک کنید.

از این پس، برای انجام هر تراکنش (برداشت) من جمله انتقال وجه و یا ساخت ووچر، سایت perfect money از شما میخواهد یکی از کدهای فوق (فرضا کد شماره ۲۹) را وارد کنید. در نتیجه حتی اگر هکری بتواند از تمام سیستم­‌های امنیتی دیگر عبور کند و رمز عبور شما را نیز داشته باشد، با توجه به عدم دسترسی به code card های فوق نمی‌­تواند مبلغی را از اکانت شما برداشت کند.

 

مجددا توصیه میکنیم، جهت رعایت مسائل ایمنی، بلافاصله پس از دریافت code card بهتر است ایمیل فوق حذف کرده و تنها یک نسخه چاپی از آن را نزد خود نگه دارد. برای غیر فعال نموندن قابلیت امنیتی کد کارت نیز به یکی از اعداد درج شده درون code card نیاز است، لذا حتما پرینت فوق را در جایی محفوظ و کاملا ایمن نگاه دارید.