hit
counter

انتخاب محل سایدبار

این سایدبار را با ابزارک های کاربردی پر کنی تا براحتی در دسترستان باشند
Email@YourSite.Com
+989121234567
 

خرید و فروش پرفکت مانی

 > خرید و فروش پرفکت مانی
پرفکت مانی - خرید پرفکت مانی - ووچر پرفکت مانی

پرفکت مانی ، خرید و فروش دلار Perfect money

۱ – مهم: وب سایت توس پی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و نیز قوانین بین الملل است، هرگونه ثبت سفارش و استفاده از خدمات وب سایت به منزله قبول و رعایت کامل قوانین کشور و قوانین بین الملل می باشد و تخظی از قانون اکیدا ممنوع است، پس از انجام سفارش مسئولیت کامل حفاظت و نحوه استفاده از ارز مجازی صرفا بر عهده شخص کاربر است و وب سایت توس پی هیچگونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان احتمالی نخواهد داشت.

 

۲ – بدون احراز هویت، امکان ارائه خدمات به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت.

 

۳ –مبلغ ریالی باید از عابربانک و یا حساب بانکی به نام خود شخص واریز شود، شماره کارت مبداء بررسی خواهد شد و در صورت واریز از حساب سایرین (حتی پدر و مادر) سفارش به هیچ عنوان انجام نمیشود.

 
 

نرخ خرید از کاربر
نرخ فروش به کاربر
زمان انجام سفارشات
۱۱,۶۶۲ تومان
۱۲,۰۹۸ تومان
۱۵ الی ۳۰ دقیقه

 
* نرخ روز دلار پرفکت مانی، آپدیت در تاریخ امروز پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸، ساعت ۱۴:۱۳
* خرید و فروش در سریع ترین زمان، در کلیه مبالغ مابین ۱$ الی ۱۰،۰۰۰$، و با بهترین نرخ ممکن انجام میگردد.
* پیرو تاکید پلیس محترم فتا، اهراز هویت (من جمله تایید شماره تلفن ثابت) برای انجام معاملات الزامی است. بدون احراز هویت ارائه خدمات میسر نیست.

 

فرم خرید و فروش دلار و یا خرید ووچر Perfect money:

 

*جهت تایید تلفن ثابت، کارشناسان توس پی با شماره وارد شده تماس خواهند گرفت.

*جهت تایید تلفن همراه، کارشناسان توس پی با شماره وارد شده تماس خواهند گرفت.

با U شروع می شود.

Perfect money چیست و نحوه کار با آن چگونه است؟

 

پرفکت مانی مشابه وب مانی و پی پال یک کیف پول الکترونیک است که به راحتی و سهولت امکان جابه جا کردن پول بین حساب ها را فراهم میکند، خوشبختانه ایران جزو تحریم های این شرکت مالی نیست و ایرانیان میتوانند بدون نگرانی از خدمات این پول مجازی استفاده کنند. پرفکتمانی بیش از ۱۲ سال است شروع به کار کرده و هم اکنون یکی از پول های معتبر مجازی به شمار می آید، لازم است دقت نمایید پرفکت مانی به هیچ عنوان یک ارز رمزپایه نیست.

 

انواع اکانت پرفکت

 

اکانت های پرفکت مانی برای کاربران عادی به دو دسته وریفای شده و وریفای نشده تقسیم می شود:

 

۱ – اکانت وریفای نشده: به محض افتتاح اکانت پرفکت مانی و قبل از ارائه هرگونه مدرک شناسایی و یا حتی تایید شماره موبایل، اکانت شما در زمره اکانت وریفای نشده قرار میگرد، تنها تفاوت اکانت وریفای شده با وریفای نشده در کارمزد انتقال وجه است، در اکانت های وریفای نشده کارمزد انتقال پرفکت مانی ۱٫۹۹% مبلغ است و از حساب فرستنده کسر میشود، به طور مثال اگر اکانت شما وریفای نشده باشد و بخواهید ۱۰۰$ پرفکت مانی انتقال بدهید مبلغ ۱۰۱٫۹۹$ از حساب شما برداشت خواهد شد.

 

۲ – اکانت وریفای شده: برای وریفای اکانت Perfectmoney نیاز است ابتدا مدارک شناسایی و یک قبض خدماتی مانند قبض گاز، برق، تلفن و یا هر قبض دیگری که نشانگر آدرس شما باشد را آپلود کنید، دقت داشته باشید در گذشته پرفکت مانی مدارک ایرانی و به زبان فارسی را نیز قبول و تایید میکرد اما در حال حاضر اگر میخواهید از مدارک ترجمه نشده مانند کارت ملی و یا شناسنامه استفاده کنید باید به دارالترجمه رسمی مراجعه کرده و نسبت به ترجمه رسمی کارت شناسایی خود و سپس آپلود آن اقدام کنید، پرواضح است که قبض های خدماتی نیز به دلیل فارسی بودن نیاز به ترجمه رسمی دارند.

 

* با توجه به انگلیسی بودن پاسپورت، در صورتیکه میخواهید از پاسپورت به عنوان مدرک شناسایی استفاده کنید نیازی به ترجمه رسمی نیست و صرفا آپلود صفحه اول پاسپورت کفایت میکند.

 

پس از تایید مدرک شناسایی و قبض خدماتی (جهت تایید آدرس)، در مرحله سوم باید با وارد کردن شماره موبایل خود و وارد کردن کد پیامک شده به آن از طرف پرفکتمانی شماره موبایل خود را نیز تایید کنید، اکانت شما پس از آن وریفای شده است و  کارمزد انتقال پرفکت مانی ۰٫۵% مبلغ می باشد که از حساب فرستنده کسر میشود، به طور مثال اگر اکانت شما وریفای نشده باشد و بخواهید ۱۰۰$ پرفکت مانی انتقال بدهید مبلغ ۱۰۰٫۵۰$ از حساب شما برداشت خواهد شد.

 

لازم به ذکر است، تنها تفاوت اکانت  وریفای شده با اکانت وریفای نشده میزان کارمزد انتقال است.