hit
counter

انتخاب محل سایدبار

این سایدبار را با ابزارک های کاربردی پر کنی تا براحتی در دسترستان باشند
Email@YourSite.Com
+989121234567
 

خرید و فروش پرفکت مانی

 > خرید و فروش پرفکت مانی
پرفکت مانی - خرید پرفکت مانی - ووچر پرفکت مانی

پرفکت مانی ، خرید و فروش دلار Perfect money

۱ – مهم: وب سایت توس پی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و نیز قوانین بین الملل است، هرگونه ثبت سفارش و استفاده از خدمات وب سایت به منزله قبول و رعایت کامل قوانین کشور و قوانین بین الملل می باشد و تخظی از قانون اکیدا ممنوع است، پس از انجام سفارش مسئولیت کامل حفاظت و نحوه استفاده از ارز مجازی صرفا بر عهده شخص کاربر است و وب سایت توس پی هیچگونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان احتمالی نخواهد داشت.

 
۲ – بدون احراز هویت، امکان ارائه خدمات به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت.
 

۳ –مبلغ ریالی باید از عابربانک و یا حساب بانکی به نام خود شخص واریز شود، شماره کارت مبداء بررسی خواهد شد و در صورت واریز از حساب سایرین (حتی پدر و مادر) سفارش به هیچ عنوان انجام نمیشود.

 
 

نرخ خرید از کاربر
نرخ فروش به کاربر
زمان انجام سفارشات
۱۳,۲۰۰ تومان
۱۳,۷۹۰ تومان
۱۵ الی ۳۰ دقیقه

 
* نرخ روز دلار پرفکت مانی، آپدیت در تاریخ امروز دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸، ساعت ۱۰:۳۶
* خرید و فروش در سریع ترین زمان، در کلیه مبالغ مابین ۱$ الی ۱۰،۰۰۰$، و با بهترین نرخ ممکن انجام میگردد.
* پیرو تاکید پلیس محترم فتا، احراز هویت (من جمله تایید شماره تلفن ثابت) برای انجام معاملات الزامی است. بدون احراز هویت ارائه خدمات میسر نیست.

 

فرم خرید و فروش دلار و یا خرید ووچر Perfect money:

 

*جهت تایید تلفن ثابت، کارشناسان توس پی با شماره وارد شده تماس خواهند گرفت.

*جهت تایید تلفن همراه، کارشناسان توس پی با شماره وارد شده تماس خواهند گرفت.

با U شروع می شود.


 

Perfect money چیست و نحوه کار با آن چگونه است؟

 

پرفکت مانی مشابه وب مانی و پی پال یک کیف پول الکترونیک است که به راحتی و سهولت امکان جابه جا کردن پول مابین حساب ها را فراهم میکند، خوشبختانه ایران جزو تحریم های این شرکت مالی نیست و ایرانیان میتوانند بدون نگرانی از خدمات این پول مجازی استفاده کنند. پرفکتمانی بیش از ۱۲ سال است شروع به کار کرده و هم اکنون یکی از پول های معتبر مجازی به شمار می آید، لازم است دقت نمایید پرفکت مانی به هیچ عنوان یک ارز رمزپایه مشابه بیت کوین نیست.

 
 

انواع اکانت پرفکت

 

اکانت های پرفکت مانی برای کاربران عادی به دو دسته وریفای شده و وریفای نشده تقسیم می شود:

 

۱ – اکانت وریفای نشده: به محض افتتاح اکانت پرفکت مانی و قبل از ارائه هرگونه مدرک شناسایی و یا حتی تایید شماره موبایل، اکانت شما در زمره اکانت های وریفای نشده قرار میگرد، تنها تفاوت اکانت وریفای شده با وریفای نشده در کارمزد انتقال وجه است، در اکانت های وریفای نشده کارمزد انتقال پرفکت مانی ۱٫۹۹% مبلغ است و از حساب فرستنده کسر میشود، به طور مثال اگر اکانت شما وریفای نشده باشد و بخواهید ۱۰۰$ پرفکت مانی انتقال بدهید مبلغ ۱۰۱٫۹۹$ از حساب شما برداشت خواهد شد.

 

۲ – اکانت وریفای شده: برای وریفای اکانت Perfectmoney نیاز است ابتدا مدارک شناسایی و یک قبض خدماتی مانند قبض گاز، برق، تلفن و یا هر قبض دیگری که نشانگر آدرس شما باشد را آپلود کنید، دقت داشته باشید در گذشته پرفکت مانی مدارک ایرانی و به زبان فارسی را قبول و تایید میکرد اما در حال حاضر اگر میخواهید از مدارک ترجمه نشده مانند کارت ملی و یا شناسنامه استفاده کنید باید به دارالترجمه رسمی مراجعه کرده و نسبت به ترجمه رسمی کارت شناسایی خود و سپس آپلود آن اقدام کنید، پرواضح است که قبض های خدماتی نیز به دلیل فارسی بودن نیاز به ترجمه رسمی دارند.

 

* با توجه به انگلیسی بودن پاسپورت، در صورتیکه میخواهید از پاسپورت به عنوان مدرک شناسایی استفاده کنید نیازی به ترجمه رسمی نیست و صرفا آپلود صفحه اول پاسپورت کفایت میکند.

 

پس از تایید مدرک شناسایی و قبض خدماتی (جهت تایید آدرس)، در مرحله سوم باید با وارد کردن شماره موبایل خود و وارد کردن کد پیامک شده به آن از طرف پرفکتمانی شماره موبایل خود را نیز تایید کنید، اکانت شما پس از آن وریفای شده و از  این پس  کارمزد پرفکت مانی ۰٫۵% مبلغ می باشد که از حساب فرستنده کسر میشود، به طور مثال اگر اکانت شما وریفای شده باشد و بخواهید ۱۰۰$ پرفکت مانی انتقال بدهید مبلغ ۱۰۰٫۵۰$ از حساب شما برداشت خواهد شد در حالیکه در اکانت های وریفای نشده ۱۰۱٫۹۹$ برداشت میشد.

 

لازم به ذکر است، تنها تفاوت اکانت  وریفای شده با اکانت وریفای نشده میزان کارمزد انتقال است.

 
 

تاریخ انقضاء ووچر چه مدت است؟

ووچرهای پرفکت مانی فاقد تاریخ انقضاء است و به مدت زمان نامحدود قابل استفاده است.

برای شارژ پرفکتمانی و یا خرید ووچر احراز هویت الزامی است؟

بله، پیرو دستور پلیس محترم فتا و به منظور جلوگیری از استفاده از کارت های بانکی دزدی و یا هک شده، احراز هویت تمامی کاربران الزامی است.

ووچر پرفکت مانی چیست؟

ووچر پرفکت مانی همانند یک کارت شارژ است و میتوانید در سایت ها جهت پرداخت از آن استفاده کنید، ووچر پرفکتمانی دارای سه مشخصه اصلی، شماره ووچر، کد فعال سازی و مبلغ ووچر است، جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ووچر پرفکت مانی اینجا را کلیک کنید.

چقدر زمان میبر سفارش خرید و یا فروش من انجام شود؟

کلیه سفارشات ظرف حداکثر ۱۵ الی ۳۰ دقیقه پس از واریز هزینه ریالی انجام میشود.

برای افزایش امنیت پرفکت مانی چه اقدامی باید کرد؟

برای افزایش امنیت اکانت پرفکت مانی تان بهتر است از ابزار code card استفاده کنید، در این روش پرفکتمانی ۳۰ کد پیش فرض را به شما میدهد که باید در کامپیوتر خود ذخیره کنید و یا پرینت بگیرید، هر زمان بخواهید مبلغی را از اکانت تان ارسال کنید پرفکتمانی یکی از کد های فوق را از شما خواهد پرسید، بنابراین اگر شخصی اکانت شما را هک کرده باشد با توجه به اینکه این ۳۰ کد را ندارد، مسلما نمیتوانید مبلغی از حساب شما خارج کند.

چطور باید اکانت پرفکت مانی را احراز هویت کنم؟

برای احراز هویت و یا وریفای حساب پرفکتمانی نیاز به سه مورد ذیل است:

۱ – تصویر پاسپورت با حداقل ۶ ماه تاریخ انقضاء

۲ – ارائه ترجمه رسمی قبض خدماتی (برق،گاز،تلفن،آب) به نام خود شما

۳ – تایید شماره موبایل

کارمزد پرفکت مانی چقدر است؟

کارمزد پرفکت مانی برای حساب های احراز هویت نشده ۲% و برای اکانت های احراز هویت شده ۰٫۵% می باشد و از فرستنده کسر میگردد، به طور مثال چنانچه قصد ارسال ۱۰۰$ را داشته باشید و حساب شما احراز هویت نشده باشد، باید ۱۰۲$ موجودی داخل اکانت خود داشته باشید.

 

دریافت مبلغ در پرفکت مانی بدون کارمزد بوده و مبلغا عینا به موجودی شما اضافه میگردد.

برای استفاده از پرفکت مانی باید حتما اکانت پرفکتمانی داشته باشم؟

خیر، الزاما نیاز نیست، اگر میخواهید دلار پرفکت مانی را برای شخصی ارسال کنید و یا از وب سایتی خرید کنید، میتوانید از ووچر پرفکت مانی در هر مبلغ دلخواه استفاده کنید و بدون نیاز به ساخت اکانت پرداخت تان را انجام دهید، ووچر پرفکت مانی مشابه کارت شارژ و به راحتی قابل استفاده است.

حداقل و حداکثر مبلغ قابل خرید از توس پی چقدر است؟

حداقل مبلغ قابل خرید ۱$ و حداکثر مبلغ ۱۰،۰۰۰$ در هر سفارش است.