hit
counter

انتخاب محل سایدبار

این سایدبار را با ابزارک های کاربردی پر کنی تا براحتی در دسترستان باشند
Email@YourSite.Com
+989121234567
 

مسترکارت هدیه امارات ، صدور فوری

 > مسترکارت هدیه امارات ، صدور فوری
مسترکارت گیفت

مسترکارت گیفت امارات ، صدور فوری !

مستر کارت های گیفت امارات، ایده آل در پرداخت های آنلاین و پایانه های فروشگاهی: در کمتر از چند ساعت میتوانید مسترکارت فیزیکی خود را دریافت و شروع به استفاده کنید، به همین سادگی! مستر کارت های gift امارات قابل استفاده در خریدهای آنلاین، رزرو هتل و پرواز، پرداخت هزینه های دانشجویی و کنفرانس های علمی، پرداخت هزینه هاست و دامنه، پرداخت هزینه سرور و نیز استفاده از دستگاه های کارت خوان POS می باشد. کارت های فوق هیچگونه کارمزد ماهیانه و یا غیره ندارد و مدت اعتبار کارت ها از زمان صدور یکسال می باشد، امکان صدور مسترکارت هدیه امارات در مبالغ دلخواه مابین ۲۵$ الی ۱۰۰۰$ (مضربی از ۲۵ دلار) میسر است. کارت به نام خود متقاضی صادر میگردد. برای سفارش کارت میتوانید از طریق جدول ذیل اقدام نموده و یا جهت سفارش در مبالغ دلخواه با پشتیبانی توس پی تماس حاصل نمایید.

 

 صدور فوری به نام متقاضی              

 اعتبار یک سال از زمان صدور               

اینترنت بانک رایگان

 عدم وجود کارمزد ماهیانه                 

 غیر قابل شارژ مجدد             

 امکان پرداخت به تمام واحدهای ارزی

 امکان استفاده در دستگاه های کارت خوان

 

* صدور فوری مسترکارت مجازی انگلستان، جهت خرید اینجا را کلیک کنید *

 
 

موجودی کارت
هزینه صدور
زمان صدور
سفارش
$۲۵
خرید مستر کارت گیفت امارات، صدور فوری
$۵۰
خرید مستر کارت گیفت امارات، صدور فوری
$۱۰۰
خرید مستر کارت گیفت امارات، صدور فوری
$۱۵۰
خرید مستر کارت گیفت امارات، صدور فوری
$۲۰۰
خرید مستر کارت گیفت امارات، صدور فوری
$۳۰۰
خرید مستر کارت گیفت امارات، صدور فوری
$۴۰۰
خرید مستر کارت گیفت امارات، صدور فوری
$۵۰۰
خرید مستر کارت گیفت امارات، صدور فوری
$۱۰۰۰
خرید مستر کارت گیفت امارات، صدور فوری

 

     

  کارت ها از نوع Debit prepaid mastercard است.

  مسترکارت های فوق غیر قابل شارژ مجدد است.

  کارت به نام First name و Last name خریدار (شما) و بر روی آدرس دفتر ما در دبی صادر و رجیستر میگردد.

  برخی از پرداخت ها به صورت دوره ای است، به این معنا که طبق قرارداد می بایست مبلغی را به طور مثال ۴٫۹۹$ ماهیانه به فروشنده پرداخت کنید و فرضا اگر قرارداد شما یکساله باشد متعهد میگردید تا طی ۱۲ ماه آینده هر ماه مبلغ ۴٫۹۹$ از کارت شما برداشت شود، این نوع پرداخت های تکرار شونده توسط کارت های مجازی امارات قابل انجام نیست

  مسترکارت دارای اینترنت بانک رایگان است و در هر لحظه می توانید موجودی و صورت حساب کارت خود را بررسی کنید.

  در برخی از پرداخت های به اصلاح آفلاین در همان لحظه ثبت سفارش مبلغ از کارت شما برداشت نمیشود و بعدا و به صورت آفلاین فروشنده از کارت شما برداشت میکند، این نوع پرداخت ها و یا اصطلاحا پرداخت های ارزی آفلاین توسط کارت های فوق قابل انجام نیست، دقت نمایید علی الخصوص رزرو هتل از برخی از هتل های مندرج در سایت booking.com به این شکل میباشد که توسط کارت های گیفت قابل انجام نیست. راهنمای رزرو هتل با ویزاکارت و مسترکارت

  این کارت ها هیچگونه کارمزدی در پرداخت های آنلاین و یا کارمزد ماهیانه ندارند، تنها در پرداخت های ناموفق به هر دلیل، به طور مثال اشتباه وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری، مبلغ ۰٫۵$ یا ۵۰ سنت بابت تراکنش ناموفق از کارت شما توسط بانک و به صورت خودکار برداشت میگردد.

  امکان پرداخت با کارت های فوق به تمام واحدهای ارزی من جمله یورو، پوند انگلستان، دلار کانادا، دلار استرالیا و یا سایر ارزها میسر است و مبلغ بر اساس نرخ جهانی تبدیل ارزها به دلار تبدیل گشته و با احتساب کارمزد چنج بانک (حداکثر ۴%) توسط بانک به صورت خودکار از کارت شما برداشت خواهد شد.

  مسترکارت های فوق امکان ریفاند Refund را به صورت کامل داراست. به این معنا که چنانجه به هر دلیل پرداخت شما کنسل شود و سایت فروشنده بخواهد مبلغ را به کارت شما برگشت دهد به راحتی اینکار میسر خواهد بود، فقط دقت داشته باشید که برگشت مبلغ زمان بر بوده و از ۲۴ ساعت الی دو هفته زمان خواهد برد، در هنگام ریفاند کارت شما نباید منقضی شده باشد.

  امکان استفاده از کارت های فوق را رعایت نکات مهم بر روی Paypal میسر است