hit
counter

انتخاب محل سایدبار

این سایدبار را با ابزارک های کاربردی پر کنی تا براحتی در دسترستان باشند
Email@YourSite.Com
+989121234567
 

خرید توتال سکیوریتی کسپرسکی

 > خرید توتال سکیوریتی کسپرسکی

خرید Kaspersky total security:

نرم افزار توتال سکیوریتیکسپرسکی یکی از بهترین و کامل ترین نرم افزارهای روز جهان برای ایمنی و حفاظت از شما در فضای مجازی است، با نصبت نرم افزار توتال سکیوریتی و خرید لایسنس Kaspersky به صورت قانونی و اورجینال، امنیت خود و خانواده تان رو به طور کامل تضمین کرده و به راحتی به گشت و گذار در فضای مجازی بپردازید.

 

* خرید آنلاین لایسنس اورجینال Kaspersky total security 2019

تعداد کاربر
مدت اعتبار
قیمت
خرید آنلاین
۱ کاربر
۳۶۵ روز
۲۹۸،۰۰۰ تومان
خرید لایسنس آنتی ویروس کسپرسکی 2019
۲ کاربر
۳۶۵ روز
۶۱۹،۰۰۰ تومان
خرید لایسنس آنتی ویروس کسپرسکی 2019
۳ کاربر
۳۶۵ روز
۶۹۵،۰۰۰ تومان
خرید لایسنس آنتی ویروس کسپرسکی 2019

 
 

لایسنس چگونه و چه زمانی برای من ارسال میشود؟

لایسنس حداکثر ظرف ۱ روز کاری به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.

مدت اعتبار لایسنس چقدر است؟

لایسنس ۳۶۵ روز از زمان فعال سازی اعتبار خواهد داشت.

آیا میتوانم لایسنس را در سایت kaspersky.com ثبت و تایید کنم؟

بله، شما میتوانید با مراجعه به سایت کسپرسکی به آدرس my.kaspersky.com نسبت به ساخت ثبت نام و سپس اضافه کردن لایسنس اقدام کنید.

چطور مطمئن باشم لایسنس خریداری شده اصل و اورجینال است؟

در مقاله ذیل به صورت کامل نکاتی را که باید در خرید آنتی ویروس کسپراسکای به آن دقت داشته باشید آورده ایم:

راهنمای تشخیص لایسنس اورجینال کسپرسکی

آیا توتال سکیوریتی برای جلوگیری از هک شدن مناسب است؟

بله قطعا، یکی از مهم ترین ویژگی های kaspersky total security، دارا بودن دیواره آتشین و یا همان firewall برای جلوگیری از نقوذ به دستگاه شما است، لازم به ذکر است توتال سکیوریتی کسپرسکی کامل ترین محصول کسپرسکی و یکی از قدرت مند ترین نرم افزارهای امنیتی در حال حاضر است، لذا با نصب و به روز رسانی مداوم total security میتوانید اطمینان خاطر کامل از آسیب ناپذیر بودن دستگاه خود داشته باشید.

آیا توتال سکیوریتی سیستم من را کند خواهد کرد؟

به هیچ عنوان، محصولات کسپرسکی طوری طراحی شده است که همواره در پس زمینه کامپیوتر شما در حال اجرا بوده و در عین حال از سخت افزار شما کمترین استفاده را داشته باشد، لذا کامپیوترهای امروزی با حداقل امکانات نیز عملکرد بسیار خوبی در استفاده از توتال سکیوریتی کسپرسکی خواهند داشت.

مهم ترین تفاوت توتال سکیوریتی با اینترنت سکیوریتی چیست؟

مهم ترین تفاوت و به عبارتی برتری توتال سکیوریتی نسبت به اینترنت سکیوریتی، دارا بودن Kaspersky safe kids، Kaspersky password manager , Kaspersky file protection است، البته قابلیت های فوق چندان نیز قابل توجه نیست و شاید بتوان گفت دو محصول اینترنت سکیوریتی و توتال سکوریتی در تامین امنیت دستگاه شما در یک سطح هستند، البته اگر دارای فرزند هستید و میخواهید از قابلیت کنترل فرزندان برای بررسی و رصد عملکرد فرزندتان استفاده کنید، توتال سکیوریتی قابلیت های بیشتری در اختیار شما قرار خواهد داد.

 
 

امکانات کلیدی Kaspersky total security 2019:

 

۱ – با خرید یک لایسنس چند کاربره میتوانید کلیه دستگاه های خود شامل کامپیوترهای ویندوزی، گوشی و تبت های اندرویدی را به طور کامل حفاظت کنید.

 

۲ – به صورت لحظه ای، کلیه بد افزارهای موجود بر روی دستگاه و یا حافظه جانبی شما شناسایی و حذف خواهد شد.

 

۳ –وب سایت هایی که بازدید میکنید و یا فایل هایی که دانلود میکنید، شامل فیلم ها، عکس، نرم افزار و غیره را به دقت و به صورت لحظه ای بررسی میکند، و در صورت مشاهده هرگونه بد افزار و یا احتمال سرقت اطلاعات بدون وقفه با آن مقابله خواهد کرد.

 

۴ – از اطلاعات مهم شما شامل رمزهای عبور، فایل های شخصی، مدارک کاری و غیره محافظت کرده و مانع از دسترسی غیر مجاز به آنها می شود.

 

۵ – از وب کم شما در برابر سوء استفاده و دسترسی های غیر مجاز توسط هکرها محافظت میکند.

 

۶ – در بالاترین سطح ممکن از فرزند شما در فضای مجازی محافظت کرده، رفتار کودکان و نوجوانان شما را کنترل و از دسترسی آنها به سایت های نامناسب جلوگیری میکند.

 

۷ کسپراسکای توتال سکیوریتی از حداقل سخت افزار ممکن بهره گرفته و ضمن فعالیت مداوم در پشت صحنه، به هیچ عنوان عملکرد سیستم شما را کند نخواهد کرد.

 

۸ – از اطلاعات و گوشی شما در صورت به سرقت رفتن و یا گم شدن آن حفاظت میکند.

 

 

خرید کسپرسکی total security