hit
counter

انتخاب محل سایدبار

این سایدبار را با ابزارک های کاربردی پر کنی تا براحتی در دسترستان باشند
Email@YourSite.Com
+989121234567
 

خرید کسپرسکی اینترنت سکیوریتی

 > خرید کسپرسکی اینترنت سکیوریتی

خرید Kaspersky internet security:

از بین تمام محصولات کسپراسکای، اینترنت سکیوریتی محبوبیت بالایی دارد، به زبان ساده می توان گفت اینترنت سکیوریتی همان آنتی ویروس کسپراسکای است + فایروال + اسکن دائم فعالیت های کامپیوتر و ترافیک اینترنت شما.

اینترنت سکیوریتی مشابه آنتی ویروس کسپرسکی قابلیت بالایی در شناسایی بدافزارها و حذف آنها را دارد، همچنین ترافیک اینترنت و مرورگر شما مداوما در حال اسکن است و در صورتیکه به سایت مخربی مراجعه کنید و یا قصد دانلود فایل مخربی را داشته باشید کاملا هوشمندانه عمل کرده و مانع می شود، این امکان در آنتی ویروس کسپرسکی وجود ندارد.

 
جهت دانلود نسخه آزمایشی اینترنت سکیوریتی کسپراسکای مستقیما از سایت kaspersky.com اینجا را کلیک کنید.

 

* خرید آنلاین لایسنس اورجینال Kaspersky internet security 2019

تعداد کاربر
مدت اعتبار
قیمت
خرید آنلاین
۱ کاربر
۳۶۵ روز
۱۹۵،۰۰۰ تومان
خرید لایسنس آنتی ویروس کسپرسکی 2019
۲ کاربر
۳۶۵ روز
۲۶۹،۰۰۰ تومان
خرید لایسنس آنتی ویروس کسپرسکی 2019
۳ کاربر
۳۶۵ روز
۳۵۹،۰۰۰ تومان
خرید لایسنس آنتی ویروس کسپرسکی 2019

 

لایسنس چگونه و چه زمانی برای من ارسال میشود؟

لایسنس حداکثر ظرف ۱ روز کاری به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.

مدت اعتبار لایسنس چقدر است؟

لایسنس ۳۶۵ روز از زمان فعال سازی اعتبار خواهد داشت.

آیا میتوانم لایسنس را در سایت kaspersky.com ثبت و تایید کنم؟

بله، شما میتوانید با مراجعه به سایت کسپرسکی به آدرس my.kaspersky.com نسبت به ساخت ثبت نام و سپس اضافه کردن لایسنس اقدام کنید.

چطور مطمئن باشم لایسنس خریداری شده اصل و اورجینال است؟

در مقاله ذیل به صورت کامل نکاتی را که باید در خرید آنتی ویروس کسپراسکای به آن دقت داشته باشید آورده ایم:

راهنمای تشخیص لایسنس اورجینال کسپرسکی

مهم ترین تفاوت توتال سکیوریتی با اینترنت سکیوریتی چیست؟

مهم ترین تفاوت و به عبارتی برتری اینترنت سکیوریتی نسبت به آنتی ویروس، دارا بودن قابلیت بسیار مهم Firewall (دیواره آتشین) و همچنین کنترل و رصد کامل فعالیت های کامپیوتر شما است، کسپرسکی اینترنت سکیوریتی مداوما در حال رصد فایل های اجرا شده در دستگاه شما، فایل های دانلودی و حتی صفحاتی که در اینترنت مرور میکنید است و در صورت مواجه شدن با هرگونه تهدید و یا فایل مخرب اقدام مقتضی لازم را انجام خواهد داد.

همچنین لازم به ذکر است، دیواره آتشین و یا همان Firewall در اینترنت سکیوریتی نقش بسیار مهمی در جلوگیری از حملات و نفوذ به دستگاه شما دارد.

آیا اینترنت سکیوریتی سیستم من را کند خواهد کرد؟

به هیچ عنوان، محصولات کسپرسکی طوری طراحی شده است که همواره در پس زمینه کامپیوتر شما در حال اجرا بوده و در عین حال از سخت افزار شما کمترین استفاده را داشته باشد، لذا کامپیوترهای امروزی با حداقل امکانات نیز عملکرد بسیار خوبی در استفاده از اینترنت سکیوریتی کسپرسکی خواهند داشت.

آیا اینترنت سکیوریتی برای جلوگیری از هک شدن مناسب است؟

بله قطعا، یکی از مهم ترین ویژگی های kaspersky internet security، دارا بودن دیواره آتشین و یا همان firewall برای جلوگیری از نقوذ به دستگاه شما است.

 
 

امکانات کلیدی Kaspersky internet security 2019:

 

۱ – از کلیه دستگاه های شما، شامل کامپیوتر، لپ تاپ های ویندوزی، گوشی و تبلت های اندرویدی، تنها با یک لایسنس چند کاربر حفاظت میکند.

 

۲ – کلیه نرم افزار های مخرب بر روی دستگاه شما، شامل بد افزارها، ویروس ها، تروجان ها و … را به سرعت شناسایی و از بین می برد.

 

۳ – امنیت وب سایت هایی که به آنها مراجعه میکنید، فایل هایی که دانلود میکنید و حتی ایمیل های دریافتی شما را به دقت بررسی، و در صورت مشاهده هرگونه تهدید از ورود شما به آنها جلوگیری می کند.

 

۴ – از دسترسی غیر مجاز به اطلاعات مهم شما، شامل کلمات عبور و فایل های شخصی، به طور کامل جلوگیری می کند.

 

۵ – از دسترسی غیر مجاز هکرها به وب کم کامپیوتر شما جلوگیری خواهد کرد.

 

۶ – امنیت کودکان شما را به طور کامل حفظ کرده و از دسترسی کودکان به سایت های نامناسب و نیز سایت های غیراخلاقی جلوگیری میکند. همچنین میتوانید رفتار کودکان خود را در فضای مجازی رصد کنید تا اطمینان حاصل کنید که خطری کودک شما را تهدید نمیکند.

 

۷ – عملکرد بالای کسپرسکی اینترنت سکوریتی ۲۰۱۹ باعث میشود که همواره به صورت پشت صحنه از دستگاه شما حفاظت نموده، و در عین حال از سرعت و عملکرد کامپیوتر ویندوزی و یا گوشی اندرویدی شما کاسته نشود.

 

۸ – حفاظت از اطلاعات گوشی اندرویدی شما در صورت مفقود و یا ربوده شدن و همچنین شناسایی موقعیت مکانی آن از دیگر مزایای اینترنت سکیوریتی کسپرسکی است.

 

خرید کسپرسکی internet security 2019