hit
counter

انتخاب محل سایدبار

این سایدبار را با ابزارک های کاربردی پر کنی تا براحتی در دسترستان باشند
Email@YourSite.Com
+989121234567
 

خرید آنتی ویروس کسپرسکی

 > خرید آنتی ویروس کسپرسکی

خرید آنتی ویروس اورجینال Kaspersky:

آنتی‌ویروس کسپرسکی کمک می‌کند تا از کامپیوتر شخصی و اطلاعات آن در مقابل ویروس‌ها و سایر بدافزارها محافظت کنید. آنتی ویروس کسپراسکای بر اساس تکنولوژی فضای ابری ساخته شده و جایزه‌های زیادی را برده است، با آنتی ویروس کسپرسکی خواهید توانست در مقابل تهدیدات به خوبی بایستید.

 
 جهت دانلود نسخه آزمایشی آنتی ویروس کسپراسکای مستقیما از سایت kaspersky.com اینجا را کلیک کنید.
 

* خرید آنلاین لایسنس اورجینال Kaspersky antivirus 2019

تعداد کاربر
مدت اعتبار
قیمت
خرید آنلاین
۱ کاربر
۳۶۵ روز
۱۹۹،۰۰۰ تومان
خرید لایسنس آنتی ویروس کسپرسکی 2019
۲ کاربر
۳۶۵ روز
۲۱۹،۰۰۰ تومان
خرید لایسنس آنتی ویروس کسپرسکی 2019
۳ کاربر
۳۶۵ روز
۲۹۸،۰۰۰ تومان
خرید لایسنس آنتی ویروس کسپرسکی 2019

 
 

لایسنس چگونه و چه زمانی برای من ارسال میشود؟

لایسنس حداکثر ظرف ۱ روز کاری به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.

مدت اعتبار لایسنس چقدر است؟

لایسنس ۳۶۵ روز از زمان فعال سازی اعتبار خواهد داشت.

آیا میتوانم لایسنس را در سایت kaspersky.com ثبت و تایید کنم؟

بله، شما میتوانید با مراجعه به سایت کسپرسکی به آدرس my.kaspersky.com نسبت به ساخت ثبت نام و سپس اضافه کردن لایسنس اقدام کنید.

آیا آنتی ویروس برای جلوگیری از هک شدن مناسب است؟

به صورت خلاصه اگر بگوییم خیر، آنتی ویروس صرفا فایل های مخرب بر روی دستگاه شما را شناسایی میکند و کنترلی بر روی دستگاه شما، سایت هایی که باز میکنید، نظارت بر کارکرد وب کم و میکروفون شما و بسیاری از موارد دیگر ندارد، اگر میخواهید به صورت کامل در برابر حملات ایمن باشید توصیه ما استفاده از محصول کسپرسکی اینترنت سکیوریتی است.

آنتی ویروس کسپرسکی سیستم من را کند خواهد کرد؟

به هیچ عنوان، محصولات کسپرسکی طوری طراحی شده است که همواره در پس زمینه کامپیوتر شما در حال اجرا بوده و در عین حال از سخت افزار شما کمترین استفاده را داشته باشد، لذا کامپیوترهای امروزی با حداقل امکانات نیز عملکرد بسیار خوبی در استفاده از آنتی ویروس کسپرسکی خواهند داشت.

چطور مطمئن باشم لایسنس خریداری شده اصل و اورجینال است؟

در مقاله ذیل به صورت کامل نکاتی را که باید در خرید آنتی ویروس کسپراسکای به آن دقت داشته باشید آورده ایم:

راهنمای تشخیص لایسنس اورجینال کسپرسکی

 
 

در سال های گذشته نرم افزارهای امنیت فضای مجازی پیشرفت بسیار زیادی کرده اند و قابلیت های کلیدی زیادی به این نرم افزارها اضافه شده است، کمپانی کسپراسکای نیز به عنوان یکی از پیشرو ترین شرکت ها در این عرصه، نرم افزارهای امنیتی خود را مجهز به امکانات ویژه ای نموده و محصولات متنوعی را شامل اینترنت سکیوریتی و توتال سکیوریتی کسپرسکی علاوه بر نسخه پایه، یعنی آنتی ویروس Kaspersky، عرضه کرده است.

 

پیشرفتی که از آن نام بردیم به هیچ عنوان از قدرت و جایگاه نرم افزار اولیه کسپراسکای یعنی آنتی ویروس کسپراسکای کم نکرده است، و آنتی ویروس کسپرسکی همچنان جایگاه ویژه و کاربرد خاص خود را دارا است، به ویژه آنکه هم در اینترنت سکیوریتی و هم در توتال سکیوریتی از هسته قدرتمند Kaspersky antivirus جهت اسکن و شناسایی فایل های مخرب استفاده می شود، لذا اگر با کمترین هزینه در جستجوی تامین امنیت کامپیوتر خود هستید خرید آنتی ویروس کسپراسکای بهترین گزینه برای شما است.

 

آنتی ویروس Kaspersky بیشتر برای کامپیوترهایی مناسب است که بسیار کم به اینترنت متصل میشوند، لذا اگر شما مداوما قصد استفاده از اینترنت را دارید بهتر است از اینترنت سکیوریتی و یا توتال سکیوریتی کسپرسکی استفاده کنید.

 

هسته قدرتمند آنتی ویروس Kaspersky 2019 در سایر نرم افزارهای کسپرسکی شامل اینترنت سکیوریتی و توتال سکیوریتی نیز استفاده شده است و به شما این امکان را میدهد که کلیه بدافزارهای موجود بر روی کامپیوتر و یا حافظه های جانبی را به دقت شناسایی و حذف کنید.

 

خرید کسپرسکی internet security 2017