hit
counter

انتخاب محل سایدبار

این سایدبار را با ابزارک های کاربردی پر کنی تا براحتی در دسترستان باشند
Email@YourSite.Com
+989121234567
 

چطور از ووچر پرفکت مانی استفاده کنیم؟

 > دسته‌بندی نشده  > آموزش های تخصصی  > چطور از ووچر پرفکت مانی استفاده کنیم؟
پرفکتمانی چیست؟

چطور از ووچر پرفکت مانی استفاده کنیم؟

ووچر پرفکت مانی در واقع یک چک الکترونیکی یا به اصلاح ساده تر مشابه کارت شارژ است، که می‌توان از آن در مقادیر مختلف، استفاده‌های متنوعی کرد. برای صدور ووچر پرفکت مانی حسابی وریفای شده در سایت Perfect Money داشته باشید. در واقع دارنده حساب می‎‌تواند با توجه به موجودی حساب خود نسبت به تولید ووچر اقدام کند. اما برای استفاده از آن ملزم به داشتن حساب کاربری در پرفکت مانی نیستید.

 

 

در ادامه به برخی از کاربردهای ووچر پرفکتمانی می‌پردازیم.

 

  1. با استفاده از ووچر، شما به راحتی ‌می‌توانید برای هر شخص و سازمانی که مد نظر دارید، در سراسر جهان پول انتقال دهید. همان طور که بیان شد شخص دریافت کننده ووچر، نیازی به داشتن حساب پرفکت مانی ندارد و ووچر را می‌تواند از طرق مختلف مثل ایمیل، پیامک و … دریافت کرده و آن را خرج کند
  2. می‌توانید از ووچر، در فضایی امن، برای انجام پرداخت‌های آنلاین جهت خرید خدمات و کالاها از سایت های مختلف استفاده کنید.
  3. همچنین می‌توان ووچر پرفکتمانی را، به سایر ارزهای دیجیتال و حتی از طرق مختلف پول نقد تبدیل کنید.

 

به طور کلی می‌توان استفاده‌های مختلفی از ووچر پرفکت مانی کرد. فرضا شما قصد سفر دارید و تمایلی به حمل پول نقد ندارید. در این صورت می‌توانید از ووچر پرفکت مانی استفاده کنید. با توجه به این که صرافی‌هایی معتبر و مطمئن در این زمینه، در سراسر جهان وجود دارد، شما به راحتی می‌توانید ووچر خود را به ارز رایج مقصدتان تبدیل کنید.

 

 

نحوه افزودن ووچر پرفکت مانی

 

در این بخش قصد داریم تا  نحوه افزودن ووچر به کیف پولتان در حساب پرفکتمانی و یا به عبارتی شارژ اکانت پرفکت مانی با استفاده از ووچر را بررسی کنیم. بدیهی است که برای این کار باید حسابی معتبر وریفای شده درسایت پرفکت مانی داشته باشید.

 

در ابتدای امر وارد حساب کاربری خود شوید و سپس بروی گزینه Deposit (مطابق تصویر زیر) کلیک کنید.

 

افزودن ووچر پرفکتمانی

 

در ادامه صفحه جدیدی مطابق عکس باز می‌شود که باید بروی گزینه e-Voucher مطابق تصویر ذیلکلیک کنید.

 

افزودن ووچر پرفکتمانی

 

درنهایت باید، کد مربوط به ووچر (e-Voucher #) مورد نظر و همچنین کد فعالسازی (Activate code)  آن را وارد کنید و سرانجام بروی دکمه Activate کلیک کنید.

 

افزودن ووچر پرفکتمانی

 

در پایان بعد از کلیک بروی دکمه Activate e-Voucher مبلغ ووچر مورد نظر به کیف پول شما افزوده می‌شود.