hit
counter

انتخاب محل سایدبار

این سایدبار را با ابزارک های کاربردی پر کنی تا براحتی در دسترستان باشند
Email@YourSite.Com
+989121234567
 

دریافت رایگان پرفکت مانی

 > دسته‌بندی نشده  > آموزش های تخصصی  > دریافت رایگان پرفکت مانی
پرفکتمانی چیست؟

دریافت رایگان پرفکت مانی

ممکن است بارها به تیترهای مختلفی تحت عنوان دریافت ووچر پرفکتمانی به صورت رایگان، یا پرفکت مانی رایگان برخورده باشید. در اینجا این سوال پیش می‌آید آیا به واقع، دریافت perfectmoney به صورت رایگان ممکن است؟

برای پاسخ به این سوال بهتر است به ارزش پول بپردازیم. تمام پول‌ها که ارز رایج کشورهای مختلف هستند دارای ارزش مالی هستند. از آنجایی که پرفکتمانی نیز یک پول یا همان  ارز است و تنها  در بستر وب استفاده می‌شود، قاعدتا دارای ارزش مالی است.

در هیچ دوره‌ای مشاهده نشده است که به دست آوردن یک ارزش مالی به صورت رایگان از مسیرهای درست و مطمئن امکان پذیر بوده باشد. البته این به این معنا نیست که این امکان وجود دارد که از راه‌های نادرست بتوان به پرفکت مانی رایگان دریافت کرد.

بهتر است قبل از هر توضیح دیگری صراحتا بیان کنیم، هیچ راهی برای دریافت perfectmoney رایگان وجود ندارد و تبلیغاتی در این باب، تنها از سوی افراد سودجو بیان می‌شود. در واقع تنها در صورتی که خدمت یا محصولی را ارائه کنید می‌توانید، در ازای آن‌ها ووچر یا ارز پرفکتمانی دریافت کنید.

 

 

بررسی یک مثال

دریافت پرفکت مانی رایگان

 

 

برای درک بهتر این موضوع فرض کنید، که شما یک کسب و کار در فضای وب را راه‌اندازی کرده‌اید. ممکن است برای کسب و کار خود محصولی را به فروش برسانید یا خدمتی را ارائه کنید. باید بدانید که پرفکت مانی برای شما این امکان را فراهم کرده است که درگاه پرداختی برای دریافت درآمد خود داشته باشید و در قبال خدمات و محصولاتتان ارز پرفکت مانی دریافت کنید.

این سیستم مالی تا جایی که توانسته، سیاست سهولت در استفاده از خدمات ارائه شده به کاربران را در دستور کار خود قرار داده است. به طوری که دریافت درگاه پرداخت برای سایت، حتی نیاز به داشتن حساب معتبر در پرفکتمانی ندارد. البته که توصیه ‌می‌شود برای افزایش اعتماد و اعتبار خود، حساب وریفای شده‌ای افتتاح کنید.

البته که راه‌های دیگری نیز به غیر داشتن درگاه پرداخت وجود دارد. مثل دادن شماره حساب پرفکت مانی به مشتریان و انتقال ارز به صورت مستقیم است از جانب آن‌ها. اما دریافت پرفکت مانی به صورت رایگان به هیچ عنوان امکان پذیر نیست.