hit
counter

انتخاب محل سایدبار

این سایدبار را با ابزارک های کاربردی پر کنی تا براحتی در دسترستان باشند
Email@YourSite.Com
+989121234567
 

خرید بلیط هواپیما خارجی با مسترکارت

 > خرید بلیط هواپیما خارجی با مسترکارت
خرید بلیط پرواز خارجی

خرید بلیط پرواز با ویزاکارت و مسترکارت

یکی از مهم ترین موضوعات در سفرهای خارجی علاوه بر رزرو هتل خرید بلیط هواپیما با قیمت مناسب و همچنین از ایرلاینی با کیفیت است، متاسفانه در ایران به دلیل عدم دسترسی همگانی به کارت های اعتباری ارزی و نیز عدم آگاهی هموطنان گرامی، خرید بلیط پروازهای خارجی خصوصا پروازهای داخلی خارج از ایران (مثال: رم – میلان) عدمتا با واسط و اکثرا با پرداخت هزینه هایی بسیار بالاتر انجام می شود. یکی از مزیت های خرید بلیط هواپیما با ویزا کارت و مستر کارت توسط خود شما علاوه بر حذف شدن واسطه ها، عضو شدن در باشگاه مشتریان ایرلاین ها است که در فصول مختلف تخفیف های زیادی را به مشتریان و افرادی که قبلا از خدمات آنها استفاده کرده اند میدهند و شما نیز خواهید توانست از تخفیف های مربوطه بهره مند شوید.

 

شایان ذکر است: برخی از ایرلاین ها هنگام پرواز درخواست اصل مسترکارت و یا ویزاکارت را میکنند، لذا توصیه میشود از مسترکارت فیزیکی و یا مسترکارت هدیه با هزینه ای بسیار مناسب برای خرید بلیط پرواز استفاده کنید تا امکان ارائه اصل کارت فراهم باشد، در ادامه به برخی از بهترین وب سایت های خرید بلیط پرواز اشاره میکنیم.

وب سایت خرید بلیط هواپیما Cheapoair.com:

سایت خرید بلیط پرواز cheapoair در سال ۲۰۰۵ فعالیت خودش را با تمرکز بر تهیه بلیط های ارزان قیمت و با تخفیف برای کاربران آغاز کرد، در حال حاضر این سایت خدمات دیگری من جمله رزرو هتل، کرایه ماشین، خرید بیمه مسافرتی و حتی خرید بلیط کشتی کروز رو نیز در کنار خرید بلیط هواپیما اراده میکند، سایت cheapoaor با بیش از ۴۵۰ ایرلاین و بیش از ۱،۰۰۰،۰۰۰ هتل کار میکند. شرکت Fareportal که Cheapoair یکی از زیرشاخه های آن است دارای ۳،۵۰۰ کارمند است،

خرید بلیط پرواز با ویزاکارت و مسترکارت
خرید بلیط پرواز با کارت اعتباری

ایرلاین ارزان قیمت Easyjet:

وب سایت Easyjet.com متعلق به ایرلاین easyjet است که عدمتا پروازهای ارزان قیمت را ارائه میکند. ایزی جت که اصالتا انگلیسی است به بیش از ۸۲۰ نقطه از جهان در ۳۰ کشور پرواز دارد و تمرکز آن بر ارائه حداقل قیمت ممکن (low-cost carrier airline) در پروازها است.

 

متاسفانه ایرلاین ایزی جت مستقیما از ایران پرواز ندارد، اما در سفرهای خارجی میتوانید گزینه بسیار خوب و ارزان قیمتی برای پروازهای داخلی در خارج از ایران باشد (به طور مثال پاریس – لندن).

خرید بلیط پرواز با تخفیف از Priceline.com:

یکی دیگر از وب سایت هایی که میتوانید برای خرید بلیط پرواز با تخفیف از آن استفاده کنید Priceline.com است، حتما برایتان جالب خواهد بود اگر بدانید که هلدینگ booking.com صاحب این وب سایت است و حتی برخی از وب سایت های بسیار معروف دیگر در زمینه سفر نیز متعلق به این گروه است، وب سایت هایی نظیر agoda.com و kayak.com.

 

با priceline میتوانید علاوه بر خرید بلیط پرواز، برای رزرو هتل، کرایه خودرو و یا حتی خرید پکیج های مسافرتی و یا رزرو تورهای کشتی کروز نیز اقدام کنید.

خرید بلیط پرواز با کردیت کارت