hit
counter

انتخاب محل سایدبار

این سایدبار را با ابزارک های کاربردی پر کنی تا براحتی در دسترستان باشند
Email@YourSite.Com
+989121234567
 

ثبت نام و ساخت اکانت وب مانی

 > آموزش های تخصصی  > ثبت نام و ساخت اکانت وب مانی

ثبت نام و ساخت اکانت وب مانی

برای ثبت نام و ایجاد اکانت در وب مانی باید اطلاعات شخصی خودتان را در سیستم وارد کنید. توصیه اکید میگردد اطلاعات دقیق و در صورت داشتن پاسپورت، عینا مطابق پاسپورت را وارد کنید و اکیدا از وارد کردن اطلاعات نامعتبر خودداری کنید، مراحل ثبت نام سیستم وب مانی شامل پنج مرحله ذیل است:

 

۱ – وارد وب سایت وب مانی شوید (wmtransfer.com) و روی گزینه “sign up” کلیک کنید تا در سایت وب مانی ثبت نام کنید.

 

 

سپس شماره موبایل خود را به صورت بین المللی نوشته و در کادر وارد کنید. شماره باید به صورت مثال:۹۸۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷ نوشته شود. دقت کنید شماره موبایلی که در سیستم وارد میکنید، حتما معتبر و در دسترس باشد، زیرا وب مانی پیامکی برای تایید شماره موبایل شما ارسال خواهد کرد.

 

 

سپس روی گزینه “Next” کلیک کنید تا به مرحله بعدی بروید.

 

۲ – پس از آنکه شماره موبایل شما برای ثبت نام در سایت ثبت شد، به صفحه ای مشابه ذیل هدایت می شوید که باید اطلاعات شخصی خود را وارد کنید.

 

 

نکته مهم: باید پاسخ پرسش امنیتی که انتخاب می کنید را به خاطر بسپارید. زمانی که بخواهید حساب خود را بازیابی کنید به این سوال نیاز خواهید داشت. در صورت امکان پاسخ پرسش امنیتی را بر روی برگه ای یادداشت نمایید.

پس از اینکه اطلاعات را وارد کردید، روی گزینه “Next” کلیک کنید. در صفحه بعدی باید تایید کنید که اطلاعاتی که وارد کرده اید درست و کاملا معتبر است.

 

 

۳ – در گام بعدی از شما کد تاییدیه ای که به تلفن همراهتان در مرحله اول پیامک شده پرسیده می شود. کد را وارد کرده و روی “Next” کلیک کنید.

 

 

۴ – در این گام باید رمز عبوری که می خواهید برای ورود به سیستم استفاده کنید را وارد کنید، رمز عبور را تایید کرده و سپس کد امنیتی را وارد و روی “OK” کلیک کنید.

 

 

۵ – در این مرحله باید ایمیل خود را ثبت و تایید کنید.طی چند دقیقه ایمیل خود را چک کنید. کدی به ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید آن را در کادری که در تصویر ذیل می بینید وارد کنید.

 

 

پس از وارد کردن کد مربوطه پیامی به شما داده می شود مبنی بر این که تاییدیه ایمیل شما صحیح بوده و با موفقیت ایمیل خود را ثبت و تایید کرده اید.

 

 

پس از تایید ایمیل، شما عضوی از سیستم وب مانی می شوید.

 

از وبمانی میتوانید به عنوان ارزی کاملا قابل اعتماد درخریدهای آنلاین خود و یا کسب درآمد ارزی استفاده کنید، جهت خرید و یا فروش سریع وبمانی اینجا را کلیک کنید.