hit
counter

انتخاب محل سایدبار

این سایدبار را با ابزارک های کاربردی پر کنی تا براحتی در دسترستان باشند
Email@YourSite.Com
+989121234567
 

درباره توس پی

 > درباره توس پی
طرح اولیه وب سایت پارس اسکن

از ۱۳۸۴ تاکنون با شما هستیم …

در آبان ماه ۱۳۸۴ ایده اولیه عرضه کارت های اعتباری در ذهن ما ایجاد شد و در اسفند ماه همان سال استارت کار تحت نام وب سایت پرداخت ایران و با عرضه گیفت کارت های ویزا صادره از کشور آمریکا شروع شد، در آن سالیان دور خبری از پرداخت آنلاین شتاب و حتی بسیاری از ابزارهای کنونی نبود، مشتریان ما نیز در آن زمان عدمتا دانشجویان نخبه ای بودند که میخواستند از دانشگاه های خارجی پذیرش بگیرند.

طرح اولین وب سایت توس پی در اسفند ماه ۱۳۸۴ تصویری است که در سمت چپ همین صفحه مشاهده میکنید که به زبان asp نوشته شده بود! وب سایت توس پی تا کنون دو مرتبه به طور کل باز طراحی شده است، مرتبه اول در سال ۹۰ و آخرین مرتبه نیز در مرداد ماه ۹۷ طراحی وب سایت به طور کل تغییر داده و به روز شد.

همواره تلاش کردیم در تمام بیش از ۱۲ سال فعالیت تاکنون رضایت کامل مشتریان را به دست آوریم و این مهم ترین هدف ما بوده است، چراکه اعتقاد داریم رضایت مشتری بهترین و موثرترین راه برای بازاریابی و به دست آوردن مشتریان جدید است، میدانیم که رضایت کاربران و معرفی خدمات ما به دیگران بهترین و سریعترین روش جهت گسترش هر کسب کاری است.

 

خرسندیم که امروز با طرفی وسیعی از خدمات در خدمت شما عزیزان هستیم، خدماتی شامل صدور انواع کارت های اعتباری مجازی و فیزیکی، انجام کلیه پراخت های ارزی و آنلاین، ارائه خدمات پی پال شامل انجام خرید های پی پال و نیز افتتاح حساب پی پال،ارسال وسترن یونیون، خرید و فروش وب مانی و …

 

افتخار میکنیم که تاکنون به بیش از ۸،۰۰۰ کاربر از طیف های مختلف جامعه، اساتید دانشگاه، دانشجویان، تجار و بازرگانان، برنامه نویسان … خدمت رسانی کرده ایم و باعث افتخار دو چندان است که درصد بالایی از این عزیزان همچنان مشتری ما بوده و به صورت مستمر از خدمات ما استفاده میکنند.

 

 

 

به جمع کاربران توس پی بپیوندید!

همواره به دنبال کسب رضایت کامل مشتریان بوده و هستیم

درصد کاربران از حوزه دانشگاه، اساتید محترم و دانشجویان 0
درصد کاربران برنامه نویس، طراح، گرافیست و فعال حوزه it 0
درصد کاربران تاجر، بازرگان و فعال در حوزه تجارت 0
75

کاربرانی که بیش از یکبار از ما خرید کرده اند

82

میزان رضایت از خدمات و پشتیبانی